Instruckt (1.0.0-alpha1) - en to ms translation catalogue (9 entries)

en: Development
ms: Pembangunan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: View
ms: Pandangan

en: Created
ms: Diciptakan

en: Comment
ms: Komen

en: Installed
ms: Terpasang

en: Extension
ms: Sambungan

en: Screenshot
ms: Tangkap layar

en: Not writable
ms: Tidak boleh ditulis
