Instruckt (1.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Development
nn: Utvikling

en: Enabled
nn: Aktivert

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: Comment
nn: Kommentar
