Instruckt (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Enabled
pl: Włączone

en: View
pl: Widok

en: Created
pl: Utworzono

en: Comment
pl: Komentarz

en: No data.
pl: Brak danych.

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Extension
pl: Rozszerzenie

en: Screenshot
pl: Zrzut ekranu

en: Not writable
pl: Brak uprawnień do zapisu

en: Annotation
pl: Adnotacja
