Instruckt (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Enabled
ro: Activat

en: View
ro: Afișează

en: Created
ro: Creat

en: Comment
ro: Comentariu

en: Installed
ro: Instalat

en: Extension
ro: Extensie

en: Not writable
ro: Nu se poate scrie
