Instruckt (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Development
ru: Разработка

en: Enabled
ru: Включено

en: View
ru: Просмотр

en: Created
ru: Создано

en: Comment
ru: Комментарий

en: No data.
ru: Нет данных.

en: Installed
ru: Установлено

en: Extension
ru: Расширение

en: Screenshot
ru: Снимок экрана

en: Not writable
ru: Запись запрещена

en: Annotation
ru: Аннотация
