Instruckt (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Development
sk: Vývoj

en: Enabled
sk: Povolené

en: View
sk: Zobraziť

en: Created
sk: Vytvorené

en: Comment
sk: Komentár

en: No data.
sk: Žiadne údaje

en: Installed
sk: Inštalované

en: Extension
sk: Rozšírenie

en: Screenshot
sk: Ukážka

en: Not writable
sk: Nie je zapisovateľný
