Instruckt (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Development
sl: Razvoj

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Comment
sl: Komentar

en: Installed
sl: Nameščeno

en: Screenshot
sl: Zaslonska slika

en: Not writable
sl: Ni zapisljivo
