Instruckt (1.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Enabled
sr: Укључено

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Comment
sr: Коментар
