Instruckt (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: View
ta: நோக்குக

en: Comment
ta: குறிப்புரை

en: Not writable
ta: எழுதப்படமுடியாது
