Instruckt (1.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Comment
ug: ئىنكاس
