Instruckt (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Development
uk: Розробка

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: View
uk: Перегляд

en: URL
uk: URL-адреса

en: Created
uk: Створено

en: Comment
uk: Коментар

en: No data.
uk: Немає даних.

en: Installed
uk: Встановлено

en: Extension
uk: Розширення

en: Screenshot
uk: Знімок екрану

en: Not writable
uk: Запис закрито

en: Annotation
uk: Анотація
