Instruckt (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Development
vi: Phát triển

en: Enabled
vi: Bật

en: View
vi: Xem

en: ID
vi: Mã

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Comment
vi: Bài bình luận

en: Installed
vi: Đã cài đặt

en: Extension
vi: Phần mở rộng

en: Screenshot
vi: Ảnh chụp

en: Not writable
vi: Không thể ghi
