Instruckt (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: View
el: Προβολή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: Extension
el: Επέκταση

en: Screenshot
el: Δείγμα εικόνας

en: Not writable
el: Μη εγγράψιμο
