Instruckt (1.0.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Enabled
fil: Gumagana

en: View
fil: Tingnan

en: Created
fil: Inilikha

en: Comment
fil: Puna
