Instruckt (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Development
hr: Razvoj

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: View
hr: Pregled

en: Created
hr: Stvoreno

en: Comment
hr: Komentar

en: Installed
hr: Instaliran

en: Screenshot
hr: Snimak ekrana

en: Not writable
hr: Ne može se upisivati
