Instruckt (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: View
hu: Megtekintés

en: URL
hu: Webcím

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Installed
hu: Telepített

en: Extension
hu: Kiterjesztés

en: Screenshot
hu: Képernyőkép

en: Not writable
hu: Nem írható
