Instruckt (1.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл
