Instruckt (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: View
nl: Weergeven

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Comment
nl: Reactie

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Extension
nl: Extensie

en: Screenshot
nl: Schermafdruk

en: Not writable
nl: Niet schrijfbaar

en: Annotation
nl: Notitie
