Instruckt (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Development
sv: Utveckling

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: View
sv: Visa

en: Created
sv: Skapad

en: Comment
sv: Kommentar

en: No data.
sv: Ingen data

en: Installed
sv: Installerad

en: Extension
sv: Filändelse

en: Screenshot
sv: Skärmdump

en: Not writable
sv: Ej skrivbar
