Instruckt (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: View
ta: பார்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Comment
ta: கருத்து

en: Installed
ta: நிறுவப்பட்டது

en: Extension
ta: நீட்சி

en: Screenshot
ta: திரைக்காட்சி

en: Not writable
ta: எழுதப்படக்கூடியதல்ல
