Instruckt (1.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Installed
th: ติดตั้ง

en: Screenshot
th: ภาพหน้าจอ

en: Not writable
th: เขียนไม่ได้
