ChargeBee (8.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Submit
ast: Unviar

en: Type
ast: Triba

en: Name
ast: Nome

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Site name
ast: Nome del sitiu

en: Key
ast: Llave
