ChargeBee (8.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Submit
sk: Odoslať

en: Type
sk: Typ

en: Country
sk: Krajina

en: Name
sk: Názov

en: link
sk: odkaz

en: Email
sk: E-mail

en: Site name
sk: Názov web stránky

en: Start Date
sk: Dátum začatia

en: Price
sk: Cena

en: End Date
sk: Dátum ukončenia

en: Amount
sk: Množstvo

en: State
sk: Stav

en: First Name
sk: Meno

en: Last Name
sk: Priezvisko

en: City
sk: Mesto

en: Key
sk: Kľúč

en: Payment Method
sk: Spôsob platby

en: Address line 1
sk: Adresný riadok 1
