ChargeBee (8.x-1.0-alpha4) - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Submit
hu: Beküldés

en: Type
hu: Típus

en: Country
hu: Ország

en: Name
hu: Név

en: link
hu: hivatkozás

en: ID
hu: Azonosító

en: Email
hu: E-mail

en: Site name
hu: A webhely neve

en: Start Date
hu: Kezdődátum

en: Price
hu: Ár

en: End Date
hu: Befejező dátum

en: Amount
hu: Összeg

en: State
hu: Állapot

en: First Name
hu: Keresztnév

en: Last Name
hu: Vezetéknév

en: City
hu: Város

en: Key
hu: Kulcs

en: Billing Address
hu: Számlázási cím

en: Subscription
hu: Feliratkozás

en: Thank you
hu: Köszönjük

en: Payment Method
hu: Fizetés módja

en: Address line 1
hu: Címsor 1

en: Gateway
hu: Átjáró
