ChargeBee (8.x-1.0-alpha5) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Submit
kk: Жіберу

en: Type
kk: Тип

en: Name
kk: Аты

en: Site name
kk: Сайт атауы
