ChargeBee (8.x-1.0-alpha5) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Submit
ro: Trimite

en: Type
ro: Tip

en: Country
ro: Țară

en: Name
ro: Nume

en: Email
ro: email

en: Site name
ro: Numele sitului

en: Price
ro: Preţ

en: Amount
ro: Suma

en: State
ro: Status

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Key
ro: Cheie

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Folosește

en: Payment Method
ro: Metodă de plată
