ChargeBee (8.x-1.0-alpha6) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Submit
oc: Sometre

en: Type
oc: Tipe

en: Country
oc: País

en: Name
oc: Nom

en: link
oc: ligam

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Site name
oc: Nom del site

en: End Date
oc: Data de fin

en: Amount
oc: Montant

en: State
oc: Estat

en: First Name
oc: Prenom

en: Last Name
oc: Nom d'Ostal

en: City
oc: Vila

en: Key
oc: Clau

en: access administration pages
oc: accedir a las paginas d'administracion

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges
