Integrity (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Menu
eu: Menua

en: Tabs
eu: Fitxak

en: mobile
eu: mugikorra

en: wide
eu: zabalera
