Integrity (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Home
pt: Início

en: Tabs
pt: Abas

en: mobile
pt: móvel

en: wide
pt: largo

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
pt: Um tema flexível, colorizável, com muitas regiões e um layout responsivo e mobile-first.

en: Site header
pt: Cabeçalho do site

en: narrow
pt: estreito

en: Submitted by @author_name on @date
pt: Enviado por @author_name em @date
