Integrity (8.x-1.1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Home
ps: کور

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: mobile
ps: موبایل

en: narrow
ps: نری
