Integrity (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Core
sv: Kärna

en: Menu
sv: Meny

en: Tabs
sv: Flikar

en: mobile
sv: mobil

en: wide
sv: bred

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
sv: Ett flexibelt, färgbart tema med många regioner och en responsiv layout avsedd för mobiler.

en: Site header
sv: Sidhuvud för webbplats

en: narrow
sv: smal

en: Submitted by @author_name on @date
sv: Inlagt av @author_name @date
