Integrity (8.x-1.2) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Core
ja: コア

en: Menu
ja: メニュー

en: Tabs
ja: タブ

en: mobile
ja: モバイル

en: wide
ja: 広

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
ja: 多くのリージョンを持ったレスポンシブでモバイルファーストなレイアウトの色設定が可能な柔軟なテーマ

en: Site header
ja: サイトヘッダー

en: narrow
ja: 狭小

en: Submitted by @author_name on @date
ja: @author_name が @date に投稿
