Integrity (8.x-1.2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Core
ta: கருவம்

en: Menu
ta: வகைப்பட்டி

en: Tabs
ta: தாவல்கள்

en: mobile
ta: கைபேசி

en: Site header
ta: தள தலையங்கம்
