Integrity (8.x-1.4) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Core
pl: Rdzeń

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Front Page Slideshow
pl: Strona główna pokazu slajdów.

en: mobile
pl: mobilne

en: wide
pl: szerokie

en: Show slideshow
pl: Pokaż pokaz slajdów.

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
pl: Elastyczna, umożliwiająca zmianę kolorów skórka z wieloma obszarami i responsywnym układem zaprojektowanym w pierwszej kolejności dla urządzeń mobilnych.

en: Site header
pl: Nagłówek strony

en: narrow
pl: wąski

en: Submitted by @author_name on @date
pl: Dodane przez @author_name - @date
