Integrity (8.x-1.5) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Core
ca: Nucli

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: mobile
ca: mòbil

en: wide
ca: ample

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
ca: Un tema flexible, amb possibilitat de canviar-li el color, amb moltes regions i una disposició responsiva i centrada en mòbil.

en: Site header
ca: Capçalera del lloc

en: narrow
ca: estret

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date
