Integrity (8.x-1.5) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Front Page Slideshow
ne: अगाडि पृष्ठ स्लाइड शो

en: mobile
ne: मोबाइल

en: wide
ne: चौडा

en: Show slideshow
ne: स्लाइड शो देखाउनुहोस्

en: Check this option to show Slideshow in front page. Uncheck to hide.
ne: अगाडिको पृष्ठमा स्लाइड शो देखाउन यो विकल्पमा चिन्ह लगाउनुहोस्। लुकाउन अनचेक गर्नुहोस्।

en: narrow
ne: साँघुरो

en: Submitted by @author_name on @date
ne: @author_name द्वारा @date मा पेश गरिएको
