Integrity (8.x-1.7) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Core
cs: Jádro

en: Tabs
cs: Záložky

en: mobile
cs: mobilní

en: wide
cs: široký

en: Show slideshow
cs: Zobrazit slideshow

en: Site header
cs: Hlavička webu

en: Submitted by @author_name on @date
cs: Napsal uživatel @author_name dne @date
