Integrity (8.x-1.7) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Core
et: Tuum

en: Tabs
et: Sakid

en: mobile
et: mobiilne

en: wide
et: lai

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
et: Paindlik muudetava värvigammaga mobiilisõbralik kujundusmall paljude regioonidega.

en: Site header
et: Lehe päis

en: narrow
et: kitsas

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date
