Integrity (8.x-1.7) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Tabs
it: Schede

en: wide
it: largo

en: Site header
it: Intestazione del sito

en: narrow
it: stretto

en: Submitted by @author_name on @date
it: Inviato da @author_name il @date
