Integrity (8.x-1.7) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Core
nl: Kern

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Front Page Slideshow
nl: Frontpage Slideshow

en: mobile
nl: mobiel

en: wide
nl: breed

en: Show slideshow
nl: Slideshow weergeven

en: Check this option to show Slideshow in front page. Uncheck to hide.
nl: Selecteer deze optie om de slideshow op de voorpagina te tonen. Deselecteer om te verbergen.

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
nl: Een flexibel, herkleurbaar thema met meerdere gebieden en een responsieve, mobile-first lay-out.

en: Site header
nl: Site kop

en: narrow
nl: smal

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date

en: integrity Settings
nl: Integrity-instellingen

en: integrity
nl: Integrity

en: Integrity settings
nl: Integrity-instellingen
