Integrity (8.x-1.7) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Core
ru: Ядро

en: Tabs
ru: Вкладки

en: Front Page Slideshow
ru: Слайдшоу на главной странице

en: mobile
ru: Мобильный

en: wide
ru: широкий

en: Show slideshow
ru: Включить слайдшоу

en: Check this option to show Slideshow in front page. Uncheck to hide.
ru: Отображение слайдшоу на главной странице сайта. Выключите чтобы не отображать.

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
ru: Гибкая, перекрашиваемая тема со множеством регионов и отзывчивостью, макетом "сначала-мобильные".

en: Site header
ru: Шапка сайта

en: narrow
ru: узкий

en: Submitted by @author_name on @date
ru: Опубликовано @author_name - @date
