IntelligenceBank DAM Connector (3.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Settings
bg: Настройки

en: Save
bg: Запази

en: Global settings
bg: Общи настройки

en: Source type
bg: Тип на източника

en: URL to file
bg: URL на файла
