IntelligenceBank DAM Connector (3.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Save
ar: حفظ

en: Global settings
ar: إعدادات عامة

en: Loop
ar: حلقة

en: Link text
ar: نص الرابط

en: Source type
ar: نوع المصدر

en: Debug
ar: تنقيح

en: Autoplay
ar: تشغيل آلي

en: Media settings
ar: إعدادات الوسائط

en: Submit button text
ar: نص زر الإرسال

en: URL to file
ar: رابط الملف

en: Alternative text
ar: النص البديل (ALT)
