IntelligenceBank DAM Connector (3.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: Global settings
az: Qlobal parametrlər

en: Loop
az: Döngə

en: Link text
az: Link mətni

en: Debug
az: Debaq

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma

en: Media settings
az: Media parametrləri

en: Submit button text
az: Düymə mətnini göndərin

en: URL to file
az: Fayl üçün URL

en: Alternative text
az: Alternativ mətn
