IntelligenceBank DAM Connector (3.0.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Global settings
km: ការ​កំណត់​សកល

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស

en: URL to file
km: URL ​ទៅ​ឯកសារ
