IntelligenceBank DAM Connector (3.0.0) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Save
pl: Zapisz

en: Global settings
pl: Ustawienia globalne

en: Loop
pl: Pętla

en: Link text
pl: Treść odnośnika

en: Source type
pl: Typ źródłowy

en: Enable debug mode
pl: Włącz tryb debugowania

en: Debug
pl: Debugowanie

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie

en: Media settings
pl: Ustawienia mediów

en: Submit button text
pl: Tekst na przycisku zatwierdzającym formularz

en: URL to file
pl: Adres URL pliku

en: Alternative text
pl: Tekst alternatywny

en: Remote URL
pl: Adres zewnętrzny

en: Media type
pl: Typ mediów

en: "File" media source configuration
pl: Konfiguracja źródła mediów typu "Plik"

en: Show playback controls
pl: Pokaż elementy sterowania odtwarzaniem
