IntelligenceBank DAM Connector (4.0.0) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Settings
he: הגדרות

en: Global settings
he: הגדרות כלליות

en: Loop
he: בלופ

en: Link text
he: כותרת הקישור

en: Source type
he: סוג מקור

en: Debug
he: אתר באגים

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: Media settings
he: הגדרות מדיה

en: Alternative text
he: כיתוב חילופי
