IntelligenceBank DAM Connector (4.1.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Title
gl: Título

en: Settings
gl: Axustes

en: Global settings
gl: Configuración global

en: Loop
gl: Bucle

en: Link text
gl: Texto do enlace

en: Source type
gl: Tipo de fonte

en: Debug
gl: Depuración

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: Media settings
gl: Configuración de medios

en: Alternative text
gl: Texto alternativo
