IntelligenceBank DAM Connector (4.1.1) - en to de translation catalogue (23 entries)

en: Title
de: Titel

en: Settings
de: Einstellungen

en: Global settings
de: Globale Einstellungen

en: Loop
de: Schleife

en: Link text
de: Link-Text

en: Source type
de: Quelltyp

en: Display Height
de: Anzeigehöhe

en: Display Width
de: Anzeigebreite

en: Enable debug mode
de: Debug-Modus einschalten

en: Debug
de: Debuggen

en: Autoplay
de: Automatisch abspielen

en: Media settings
de: Einstellungen für Medien

en: Alternative text
de: Alternativer Text

en: Description text
de: Beschreibungstext

en: Remote URL
de: URL

en: Stacked
de: Gestapelt

en: Media Type
de: Medientyp

en: Direct
de: Direkt

en: Link Type
de: Link Typ

en: Media type
de: Medientyp

en: File validator
de: Dateivalidierer

en: "File" media source configuration
de: Konfiguration der Medienquelle Datei

en: Show playback controls
de: Steuerelemente anzeigen
