IntelligenceBank DAM Connector (4.1.1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Settings
ro: Setări

en: Global settings
ro: Setări generale

en: Loop
ro: Buclă

en: Source type
ro: Tip sursă

en: Media settings
ro: Setări media

en: Alternative text
ro: Text alternativ

en: Media type
ro: Tip media
